O nas

BitApp - Software House z pasją

Home > O nas

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą z branży IT. Nasz zespół składa się z pasjonatów technologicznych, sumiennie wypełniających swoje obowiązki. Każdego dnia staramy się poszerzać nasze kompetencje aby jak najbardziej kompleksowo świadczyć Państwu wysokiej jakości usługi. Staramy się być zawsze na bieżąco z aktualnie panującymi trendami technologicznymi oraz designerskimi. Do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy indywidualnie. Jeżeli szukasz dobrych specjalistów, to doskonale trafiłeś.

Poza wytwarzaniem oprogramowania do celów komercyjnych / zarobkowych, angażujemy się również w środowisko otwarto źródłowe. Jesteśmy autorami zaawansowanego systemu CMS PureThink. Niedługo ten system zostanie wzbogacony o moduł sklepu. Innymi publikowanymi przez nas modułami są pakiety do obsługi płatności (np. PayU, Przelewy24), portfel do zarządzania transakcjami oraz wiele innych przydatnych narzędzi.

Nasza Misja
Koncentrujemy się potrzebach naszych klientów oraz największą satysfakcją dla nas jest ich zadowolenie. Staramy się pomóc naszym klientom, partnerom, pracownikom rozwinąć skrzydła oraz uczyć się przy tym wzajemnie nowych rzeczy.

Nasza Wizja
Wizją firmy BitApp jest zdobycie pozycji lidera w branży wytwarzania oprogramowania oraz zatrudniać najlepszych specjalistów i pasjonatów. Chcemy zbudować zespół, w którym będziemy wspólnie budować przyszłość internetu.

Copyright © 2023 BitApp